RER55F45R3RC02
MFR.Part #
RER55F45R3RC02
JLCPCB Part #
C1574013
Description
30W 45.3Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance