RN50C9091FB14
MFR.Part #
RN50C9091FB14
JLCPCB Part #
C3425492
Description
-65℃~+175℃ 50mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors