RN70C9091BRSL
MFR.Part #
RN70C9091BRSL
JLCPCB Part #
C1813615
Description
-65℃~+175℃ 750mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors