CW0103K500KE12
MFR.Part #
CW0103K500KE12
JLCPCB Part #
C1433293
Description
-65℃~+350℃ 13W 3.5kΩ Wirewound Resistor ±10% ±30ppm/℃ 插件,D9.5xL45.2mm Through Hole Resistors ROHS