RN55C4870BR36
MFR.Part #
RN55C4870BR36
JLCPCB Part #
C1785159
Description
-65℃~+175℃ 125mW 487Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors