RN70C7681FBSL
MFR.Part #
RN70C7681FBSL
JLCPCB Part #
C1427335
Description
-65℃~+175℃ 7.68kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors