CP00055R100KE66
MFR.Part #
CP00055R100KE66
JLCPCB Part #
C19615153
Description
-65℃~+275℃ 5.1Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS