RN70C7503BBSL
MFR.Part #
RN70C7503BBSL
JLCPCB Part #
C1434014
Description
-65℃~+175℃ 750kΩ 750mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors