RN70C7501FB14
MFR.Part #
RN70C7501FB14
JLCPCB Part #
C1417193
Description
-65℃~+175℃ 7.5kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors