RN70C7502FB14
MFR.Part #
RN70C7502FB14
JLCPCB Part #
C1415464
Description
-65℃~+175℃ 750mW 75kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors