RN60C73R2BBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C73R2BBSL
JLCPCB Part #
C1431458
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 73.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors