RN65D4991FBSL
MFR.Part #
RN65D4991FBSL
JLCPCB Part #
C1433074
Description
-65℃~+175℃ 4.99kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors