RN70C7323DBSL
MFR.Part #
RN70C7323DBSL
JLCPCB Part #
C1432060
Description
-65℃~+175℃ 732kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors