CMF65475K00FKR6
MFR.Part #
CMF65475K00FKR6
JLCPCB Part #
C1791973
Description
1.5W 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors