RN55E3202FRE6
MFR.Part #
RN55E3202FRE6
JLCPCB Part #
C1780551
Description
-65℃~+175℃ 125mW 32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors