RN50C6192FRSL
MFR.Part #
RN50C6192FRSL
JLCPCB Part #
C1794850
Description
-65℃~+175℃ 50mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors