RN70C5303BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN70C5303BRSL
JLCPCB Part #
C1814234
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 530kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors