RN50E9762BBSL
MFR.Part #
RN50E9762BBSL
JLCPCB Part #
C1436376
Description
-65℃~+175℃ 50mW 97.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors