RN70C5001BRE6
MFR.Part #
RN70C5001BRE6
JLCPCB Part #
C1807403
Description
-65℃~+175℃ 5kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors