RN60C3161BR36
MFR.Part #
RN60C3161BR36
JLCPCB Part #
C3366999
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors