RN70C4991FBSL
MFR.Part #
RN70C4991FBSL
JLCPCB Part #
C1430425
Description
-65℃~+175℃ 4.99kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors