T51D336M020C0100
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
T51D336M020C0100
JLCPCB Part #
C6278659
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 20V 33uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS