RER60F6R04RC02
MFR.Part #
RER60F6R04RC02
JLCPCB Part #
C1573426
Description
5W 6.04Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance