RN70C4021FRSL
MFR.Part #
RN70C4021FRSL
JLCPCB Part #
C1807863
Description
-65℃~+175℃ 4.02kΩ 750mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors