Y16071R82000F0W
MFR.Part #
Y16071R82000F0W
JLCPCB Part #
C3966494
Package
SMD,6.4x4.1mm
Description
-55℃~+150℃ 1.82Ω 500mW ±0.2ppm/℃ ±1% SMD,6.4x4.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS