RN70C3123BBSL
MFR.Part #
RN70C3123BBSL
JLCPCB Part #
C3375996
Description
-65℃~+175℃ 312kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors