MAL209618821E3
MFR.Part #
MAL209618821E3
JLCPCB Part #
C1614733
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-40℃~+85℃ 155mΩ@100Hz 35mm 385V 4.4A@100Hz 5000hrs@85℃ 60mm 820uF ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS