RN70C2500BB14
MFR.Part #
RN70C2500BB14
JLCPCB Part #
C1409593
Description
-65℃~+175℃ 250Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors