RN70C2432FRSL
MFR.Part #
RN70C2432FRSL
JLCPCB Part #
C1809068
Description
-65℃~+175℃ 24.3kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors