RNC70J2210FRR64
MFR.Part #
RNC70J2210FRR64
JLCPCB Part #
C3397491
Description
-65℃~+175℃ 221Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors