CMF70100K00FKRE70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF70100K00FKRE70
JLCPCB Part #
C1795634
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-55℃~+175℃ 1.75W 100kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors