RN70C1921FB14
MFR.Part #
RN70C1921FB14
JLCPCB Part #
C1406120
Description
-65℃~+175℃ 1.92kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors