RNC55H2742DSRE8
MFR.Part #
RNC55H2742DSRE8
JLCPCB Part #
C3531563
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors