CRCW201051K0FKTF
MFR.Part #
CRCW201051K0FKTF
JLCPCB Part #
C4307751
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount