RN70C1872FBSL
MFR.Part #
RN70C1872FBSL
JLCPCB Part #
C1428041
Description
-65℃~+175℃ 18.7kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors