BZX384B18-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B18-G3-18
JLCPCB Part #
C17250860
Description
18V 200mW 45Ω 50nA@12.6V SOD-323 Zener Diodes ROHS