RN70C1503BBSL
MFR.Part #
RN70C1503BBSL
JLCPCB Part #
C1434045
Description
-65℃~+175℃ 150kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors