RN70C1272FBSL
MFR.Part #
RN70C1272FBSL
JLCPCB Part #
C1430217
Description
-65℃~+175℃ 12.7kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors