RN70C1210FBSL
MFR.Part #
RN70C1210FBSL
JLCPCB Part #
C3483610
Description
-65℃~+175℃ 121Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors