500D106M450FH5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
500D106M450FH5A
JLCPCB Part #
C1604141
Package
Plugin,D12.5xL38mm
Description
-20℃~+85℃ 10uF 12.5mm 2000hrs@85℃ 38mm 450V ±20% 插件,D12.5xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded