RN60C1210FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C1210FBSL
JLCPCB Part #
C1430772
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 121Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors