RN70C1132FBSL
MFR.Part #
RN70C1132FBSL
JLCPCB Part #
C1430242
Description
-65℃~+175℃ 11.3kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors