RN70C1051FRSL
MFR.Part #
RN70C1051FRSL
JLCPCB Part #
C1807672
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors