Y145515K0000A0W
MFR.Part #
Y145515K0000A0W
JLCPCB Part #
C3997056
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 200mW ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount