RN65C4420FBSL
MFR.Part #
RN65C4420FBSL
JLCPCB Part #
C1429143
Description
-65℃~+175℃ 442Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors