RN65E84R5BB14
MFR.Part #
RN65E84R5BB14
JLCPCB Part #
C1433475
Description
-65℃~+175℃ 500mW 84.5Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors