NOMCT16031003BT1
MFR.Part #
NOMCT16031003BT1
JLCPCB Part #
C1738527
Description
100kΩ 100mW 16 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-16 Resistor Networks, Arrays ROHS