RN65E82R5FB14
MFR.Part #
RN65E82R5FB14
JLCPCB Part #
C3352000
Description
-65℃~+175℃ 500mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors