RN65E82R5FRSL
MFR.Part #
RN65E82R5FRSL
JLCPCB Part #
C1807895
Description
-65℃~+175℃ 500mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors