RN65E8251BB14
MFR.Part #
RN65E8251BB14
JLCPCB Part #
C1433030
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors